Hopp til toppmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Kontakt

Telefon: 38 28 58 00
Sentralbordet er betjent måndag til fredag klokka 09:00-14:00

Mail: post@aseral.kommune.no
Mailen din vert videreformidla til rett person.

Besøksadresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral
Måndag til fredag klokka 09:00-14:00

Motta brev frå kommunen digitalt
Les her om kva ei digital postkasse er, og korleis du bruker den.

Organisasjonskart per 011120

Organisasjonskart

Organisasjonskart for Åseral kommune, per 01.11.2020
Dagne Ropstad

Kst. Rådmann

Konstituert rådmann Dagne Ropstad Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Åseral rådhus, 4540 Åseral Epost: dagne.ropstad@aseral.kommune...
Astrid Marie Engeli

Kommunalsjef Astrid Marie Engeli

Kommunalsjef Astrid Marie Engeli Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Åseral rådhus, 4540 Åseral Epost: astrid.marie.engeli@aseral.ko...
Dagne Ropstad

Kommunalsjef Dagne Ropstad

Kommunalsjef Dagne Ropstad Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Åseral rådhus, 4540 Åseral Epost: dagne.ropstad@aseral.kommune.no Te...
Rune Hole Nilsen

Eining for økonomi

Økonomisjef Rune Hole Nilsen Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Åseral rådhus, 4540 Åseral E-post: rune.hole.nilsen@aseral.kommune....
Odd Helge Liesøl_200x266

Eining for service, reiseliv og kultur

Einingsleiar Odd Helge Liestøl Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Åseral rådhus, 4540 Åseral E-post: odd.helge.liestol@aseral.kommu...
Hilde Stuestøl Berg

Eining for utvikling

Einingsleiar Hilde Stuestøl Berg Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Åseral rådhus, 4540 Åseral E-post: hilde.stuestol@aseral.kommun...
profilbilde_200x238

Eining for drift og vedlikehald

Einingsleiar Kjell Ljosland Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral E-post: kjell.ljosland@aseral.kommune.no Telefon: 38 28 58 00 / Mobil: 415 15 700
Laila Ljosland

Eining for helsehuset

Einingsleiar Laila Ljosland Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Helsehuset, 4540 Åseral E-post: laila.ljosland@aseral.kommune.no  T...
Kirsten Austenaa

Åseral barnehage

Einingsleiar Kirsten Austenaa Postadresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Bordalen, 4540 Åseral E-post: kirsten.austenaa@aseral.kommune....
profilbilde_200x238

Åseral barne- og ungdomsskule

Rektor Kenneth Hobbesland Postadresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Bordalen 2, 4540 Åseral E-post: kenneth.hobbesland@aseral.kommune....