Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Kontakt

Telefon: 38 28 58 00
Sentralbordet er betjent måndag til fredag klokka 09:00-14:00

Mail: post@aseral.kommune.no
Mailen din vert videreformidla til rett person.

Besøksadresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral
Måndag til fredag klokka 09:00-14:00

Dagfinn Lauvsland

Rådmann

Rådmann Dagfinn Lauvsland  Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Åseral rådhus, 4540 Åseral Epost: dagfinn.lauvsland@aseral.kommune.no...
Astrid Marie Engeli

Kommunalsjef Astrid Marie Engeli

Kommunalsjef Astrid Marie Engeli Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Åseral rådhus, 4540 Åseral Epost: astrid.marie.engeli@aseral.ko...
Dagne Ropstad

Kommunalsjef Dagne Ropstad

Kommunalsjef Dagne Ropstad Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Åseral rådhus, 4540 Åseral Epost: dagne.ropstad@aseral.kommune.no Te...
Rune Hole Nilsen

Eining for økonomi

Økonomisjef Rune Hole Nilsen Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Åseral rådhus, 4540 Åseral E-post: rune.hole.nilsen@aseral.kommune....
Odd Helge Liesøl_200x266

Eining for service, reiseliv og kultur

Einingsleiar Odd Helge Liestøl Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Åseral rådhus, 4540 Åseral E-post: odd.helge.liestol@aseral.kommu...
Hilde Stuestøl Berg

Eining for utvikling

Einingsleiar Hilde Stuestøl Berg Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Åseral rådhus, 4540 Åseral E-post: hilde.stuestol@aseral.kommun...
profilbilde_200x238

Eining for drift og vedlikehald

Einingsleiar Kjell Ljosland Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral E-post: kjell.ljosland@aseral.kommune.no Telefon: 38 28 58 00 / Mobil: 415 15 700
Laila Ljosland

Eining for helsehuset

Einingsleiar Laila Ljosland Adresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Helsehuset, 4540 Åseral E-post: laila.ljosland@aseral.kommune.no  T...
Kirsten Austenaa

Åseral barnehage

Einingsleiar Kirsten Austenaa Postadresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Bordalen, 4540 Åseral E-post: kirsten.austenaa@aseral.kommune....
Magnus Sæmundsson

Åseral barne- og ungdomsskule

Rektor Magnus Sæmundsson Postadresse: Gardsvegen 68, 4540 Åseral Besøksadresse: Bordalen 2, 4540 Åseral E-post: magnus.saemundsson@aseral.kommune.n...